Adres: Saraylar Mah. 496 Sok.
Sağlık İşhanı No:13/37 Kat:4
Merkez/ DENİZLİ
Telefon: 0 258 242 0 542
Fax: 0 258 242 0 542
E-mail: yakup@batinsigorta.com
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi
08:30 - 19:00

Hizmetler

Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası ile meydana gelen yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limitler dahilinde nakit karşılar.

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan bir sigortadır. Meydana gelen bir kazada zararınızı en aza indirir.

Konut Sigortası

Beklenmedik bir kaza ya da olay sonucu sigortalı konutun su/sıhhi tesisat, elektrik tesisatında ortaya çıkabilecek hasarlar ve bunun dışında birçok konuda konut sigortasından yararlanılır.

İşyeri Sigortası

İşyerlerinin sektörel bazda farklılaşan ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturduğumuz sektörel paket sigortası ile işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir poliçe ile karşılıyoruz.

Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortası ile kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkabilecek sağlık giderleriniz güvence altına alınır. Sigortalı kişinin yapacağı masraflar sigortacı tarafından karşılanır.

Kasko Sigortası

Kasko sigortası yaptırarak öncelikle kaza durumunda kendi risklerinizi güvence altına almış olursunuz. Kasko sigortası ise hasarınızı teminat altına alır ve pek çok zarara karşı sizi korur.