Adres: Saraylar Mah. 496 Sok.
Sağlık İşhanı No:13/37 Kat:4
Merkez/ DENİZLİ
Telefon: 0 258 242 0 542
Fax: 0 258 242 0 542
E-mail: yakup@batinsigorta.com
Çalışma Saatleri:
Pazartesi - Cumartesi
08:30 - 19:00

Hakkımızda

Batın Sigorta

Hakkında

Türkiye' deki en büyük trafik, kasko, işyeri, konut, sağlık, zorunlu deprem sigortası olup, Dünya çapında 16 milyondan fazla haneye hizmet etmektedir.Biz Kimiz?

2012 yılından bu yana hizmet veren acentemiz, Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinden RAY SİGORTA ve ANKARA SİGORTA ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti’nin güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetimi, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır. Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti Ev, İşyeri, Araç, Nakliyat, Sağlık, Hayat ve Seyahat Sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir. Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir.Mutlu Müşteriler
Bitmiş Projeler
Ekibimiz
Deneyim

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


ÖZELLİKLERİMİZ


Kolay ve net çözümler üreten, iletişimi kolay bir şirkettir.
Yenilikçi ürün ve satış teknikleri ile daha fazla sigortalıya ulaşmaktadır.
Karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir bir büyüme sağlamaktadır.


Yenilikçilik
Müşteri Odaklılık
Güvenirlik