0 258 242 0 542

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılından bu yana hizmet veren acentemiz, Türkiye’nin en güçlü sigorta şirketlerinden RAY SİGORTA ve ANKARA SİGORTA ile çözüm ortaklığı yaparak, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısı ile nitelikli ve etik değerlerinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.
Süreklilik gösteren istikrarlı yönetimi, Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti’nin güçlü yönlerinden biridir. Bilgi birikimi ve deneyim ile birlikte ileriyi gören politikalar üreten yönetimi, şirketin karlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.
Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti Ev, İşyeri, Araç, Nakliyat, Sağlık, Hayat ve Seyahat Sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.
Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti kurulduğu ilk günden günümüze kadar kurumsal yapısını korumuş ve ilkelerinden asla ödün vermemiştir. Bunun sonucu olarak gerek sigortacılık mevzuatında yapılan değişikliklerden gerekse piyasa şartlarındaki değişimlerden önemli ölçüde etkilenmeden faaliyetlerini sürdürmeyi başarmıştır.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

BATıN SIGORTA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2015 © Batın Sigorta Arc. Hiz. Ltd. Şti | Tüm Hakları Saklıdır.